Residence Beach Hotel - Нетанья
32.327943, 34.849443Загальний опис
Ідеальний Residence Beach Hotel розташований у розважальному районі Нетаньї. З його вікон відкривається вид на Середземне море. По всій території готелю також є Wi-Fi.
Розташування
Пляж "Герцл" та Ліфт на пляжі, знаходяться на відстані 5 та 10 хвилин ходьби від цього затишного 3-зіркового готелю. На відстані всього лише 7 хвилин ходьби від готелю знаходиться Sironit Beach. Готель розташований безпосередньо біля таких популярних визначних пам'яток, як Площа Сіроніт і Інтерактивна площа Ацмаут, що знаходяться приблизно за 5 хвилин ходьби.
Residence Beach Hotel також розташувався в межах 5-хвилинної прогулянки від автобусної зупинки Ussishkin/Rishon LeTsiyon.
Номери
Це помешкання налічує 43 номери. У них ви знайдете сейф, кавоварку, телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами. Окрім кавоварки, номери мають робочий стіл. У них є ванна і душ, а також фен і банні рушники.
Харчування
У ресторані The Scotsman, який розташований на помірній відстані від цього помешкання для некурців, подають великий вибір страв ізраїльської кухні.
Відпочинок та робота
За додаткову плату у готелі доступні такі зручності, як тераса для засмаги і місце для пікніка. Сучасний Residence Beach пропонує доступ до гарного пляжу з шезлонгами і рушниками. На території є фітнес-центр.
Номери та Доступність
-
Макс.:4 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко
-
Макс.:2 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко
-
Вид на море
-
Душ
-
Опалення
-
Макс.:3 гостя
-
Тип ліжка:3 Односпальні ліжка
-
Вид на море
-
Душ
-
Опалення
Основна інформація про Residence Beach Hotel
| 💵 Найнижча ціна за номер | 6152 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 700 м |
| 🗺️ Рейтинг розташування | 9.4 |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 49.3 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона, TLV |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Residence Beach Hotel
-
missingНаписав(-ла) відгук 28 жов
Это место было обновлено с уютной кроватью, идеально подходило микроволновая печь, кофеварка и холодильник, обслуживание было прекрасным, и персонал был отзывчив и дружелюбен.
-
missingНаписав(-ла) відгук 22 жов
Здесь есть отдельная спальня, а завтрак здорово заходит! Особенно круто, что столики находятся практически рядом с Главной площадью. Сотрудники тут очень дружелюбные и учтивые. 🌟
-
missingНаписав(-ла) відгук 09 сер
Это место находится совсем близко к Главной площади, персонал тут дружелюбный и есть отличный бассейн.
-
missingНаписав(-ла) відгук 17 лип
Отличное местоположение и приветливый персонал. Уютный и стильный номер с просторной террасой и удобной кухней - здесь есть всё необходимое для комфортного пребывания. 👌
-
missingНаписав(-ла) відгук 24 чер
Фантастическое расположение недалеко от кафе и ресторанов. Дружелюбный персонал, утром подавали фантастический и крутой завтрак. Были как удобные кровати, так и терраса и кухня.
-
missingНаписав(-ла) відгук 02 тра
Отличное расположение рядом с морем и видом на него. В номере "Терраса" есть все необходимое для комфортного проживания. Ежедневная уборка и замена полотенец. Нормальный завтрак без излишеств.
Для меня все было идеально.
-
missingНаписав(-ла) відгук 13 бер
Мне понравился мой хорошо оборудованный и досточно большой номер, в нем были терраса и кухня. В нем был великолепный балкон с видом на море. Порадовало замечательное расположение в паре минут ходьбы от Гланваи площадь Нетании
-
missingНаписав(-ла) відгук 17 бер
Отличное расположение, пляж рядом. Хороший вид из окна. Наличие балкона. Наличие частной парковки.
Уставший отель - пора делать ремонт. Завтраки не впечатлили. Постельное белье весьма посредственное, нет пододеяльников.
-
missingНаписав(-ла) відгук 15 бер
Прекрасный, доброжелательный персонал. Хорошее обслуживание. Очень вкусная еда. Особенно мне понравились завтраки! Творог 4-5 видов, омлеты, зелень, обалденная маринованная скумбрия! А хлеб... До сих пор помню вкус горячих булочек! Очень хорошая шумоизоляция! Я боялась, что буду слышать соседей. Так вот, никого я не слышала! Вид на море с балкона потрясающий! Рекомендую этот отель, но желательно с видом на море! П.С. Персонал напоминал постоянно, чтобы пили воду! Такая вот забота!!!